Ota yhteyttä meihin

Meitä on Habolla monta, jotka ovat valmiita auttamaan sinua.

Onko sinulla kysymyksiä liittyen tuotteisiin, tilauksiin tai ehkä reklamaatioasiaa.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme:

Puh. 0207 415 550

Maanantai – perjantai välillä 8.00 - 16.00
myynti@habo.com

Oy Habo
Finland Ab

Sinimäentie 10 B
02630 ESPOO
Finland

T +358 207 415 550
myynti@habo.com

Pääkonttori Habo

Postiosoite:
Habo Gruppen AB
Box 203
566 24 Habo

Käyntiosoite:
Habo Gruppen AB
Södergatan 2
566 32 Habo

T +46 36 484 00
F +46 36 414 55
info@habo.com

Jakelu/varasto Malmö

Toimitusosoite:
Habo Gruppen AB
Godsmottagning
Flintrännegatan 25
211 24 Malmö

Laskut

Laskutusosoite:
Habo Gruppen AB
Box 210 56
200 21 Malmö

Laskut sähköisessä muodossa:
Otamme vastaan laskuja pdf- muodossa osoitteeseen:
faktura@habo.com

Habo
Norge AS

Brøttemsveien 103
7093 Tiller
T +47 73 95 66 00
F +47 73 95 66 30
firmapost@habo.com

Habo
Danmark A/S

Trigevej 20, Søften
8382 Hinnerup
T +45 86 741 323
F +45 86 741 363
habo.danmark@habo.com

Henkilöstö

Anders Berghäll

Anders Berghäll
Asiakaspalvelu

Anders Berghäll

Anders Berghäll

Asiakaspalvelu

Puhelin: 050 522 8315

anders.berghall@habo.com

Henrik Lindroth

Henrik Lindroth
Maajohtaja Etelä-Suomi

Henrik Lindroth

Henrik Lindroth

Maajohtaja Etelä-Suomi

Puhelin: 040 561 8068

henrik.lindroth@habo.com

Ismo Sironen

Ismo Sironen
Myyntiedustaja Lounais- ja ke...

Ismo Sironen

Ismo Sironen

Myyntiedustaja Lounais- ja keski Suomi

Puhelin: 040 7504 319

ismo.sironen@habo.com

Jussi Peurakoski

Jussi Peurakoski
Myyntiedustaja Pohjois-Suomi

Jussi Peurakoski

Jussi Peurakoski

Myyntiedustaja Pohjois-Suomi

Puhelin: 0500 383 631

jussi.peurakoski@habo.com

Micaela Ravantti

Micaela Ravantti
Asiakaspalvelu

Micaela Ravantti

Micaela Ravantti

Asiakaspalvelu

Puhelin: 0207 415 550

micaela.ravantti@habo.com

Tor-Eric Nylund

Tor-Eric Nylund
Myyntipäällikkö/KAM Järvi-Suo...

Tor-Eric Nylund

Tor-Eric Nylund

Myyntipäällikkö/KAM Järvi-Suomi

Puhelin: 050 308 5752

tor-eric.nylund@habo.com

Tuija Tallberg

Tuija Tallberg
Talous ja asiakaspalvelu

Tuija Tallberg

Tuija Tallberg

Talous ja asiakaspalvelu

Puhelin: 040 511 0387

tuija.tallberg@habo.com